Весілля в грецькому стилі в Чернівцях — прекрасна ідея. Де саме спланувати грецьке весілля — дивіться каталог ресторанів Чернівців та Чернівецкої області.

Тепер поговоримо про організацію весілля. Чи знаєте ви, що для того, щоб відчути себе богинею можна просто напросто влаштувати собі весілля в грецькому стилі і стати живим втіленням Афродіти. Торжество в такому стилі організувати зовсім не складно, адже в принципі одяг і антураж підбирається за образом, який вже не раз був описаний в всіляких книгах, легендах і історіях.

Як запрошень ви можете вибрати сувій, який буде виконаний в давньогрецькому стилі. Папір ви можете «зістарити» відомим всім способом — ви можете підпалити краю паперу і виконати підписи особливим шрифтом.

Волосся на весілля ви можете укласти навіть власноруч. Зробіть простий пучок, або заплести косу, прикрасивши її квітами. Звичайно, більш акуратно буде виглядати зачіска, зроблена у справжнього майстра своєї справи — вашого стиліста. За кілька днів для весілля вам варто піти на пробний макіяж і зачіску, це дасть запорука того, що на ваше весілля вас буде все влаштовувати. А чи знаєте ви, що найвдаліші фотографії виходять саме в тому випадку, коли у кожної з ваших подружок нареченої буде по маленькому букетик, адже з ними можна влаштувати цікаві сцени і підібрати круті ракурси, на які можна буде як і на вогонь і воду, дивитися вічно.

Макіяж повинен бути легким і невимушеним, а натуральні кольори повинні бути основними у вашій грецької весіллі.

Також одним з основних пріоритетів для вас має бути правильний вибір ресторану, так як навіть прикраса залу може зіграти важливу роль в атмосфері вашого свята.

Що ж вибрати як головні страви в ресторані? Для дотримання грецького стилю вам варто придивитися до страв з овочів, м’ясних страв і рибним. Варто відзначити, що в стародавній Греції використовували велику кількість спецій, і якщо ви і справді хочете повністю зануритися в той час, ви можете знайти рецепти страв, які були саме в той час.

Similar Posts

Добавить комментарий