Зустрічаємо Новий рік у ресторані міста Чернівці та Черінвецької області! Дивітсяь поради чернівецького проекту restoran.cv.ua !

Святкування будь-якої події у ресторані завжди дуже урочисте та красиве. Та й підготовка до проведення новорічної ночі в оточенні розкоші та благополуччя лише додасть чудового настрою.

Дивіться Ресторани Чернівців Новий рік — 2022

Таке проведення часу цілком підійде як для молодої, так і для літньої сімейної пари, для компанії хороших друзів, для сімей з дітьми старше 12 років. Наймолодших діток, найкраще у святкову ніч залишити вдома, бо навіть за наявності дитячої кімнати у ресторані та персональної няні, навряд чи вони витримають цілу ніч свята.

Ціна питання

Залежно від класу ресторану вечеря на одну особу коштуватиме від 100 у.о., залежно від фешенебельності ресторану. Новорічна вечеря, зазвичай включає замовлення столика, святкове меню і розважальну програму. Для дитини вечеря обійдеться приблизно вдвічі дешевше за рахунок відсутності спиртних напоїв.

Найкраще вибирати ресторан ближче до будинку, щоб після закінчення свята шлях до будинку був зручним та швидким, адже таксі може вартувати у новорічну ніч космічних грошей.

Приємні приготування до святкування.

Важливо заздалегідь забронювати столик, оскільки зазвичай у грудні вже розписано всі передноворічні замовлення. Найкращий термін для запису – це середина листопада, у цей час вже відома майбутня концертна програма і вас точно зорієнтують за новорічним меню. Напередодні свята привітайте близьких, відвідайте вітальні візити рідним. А безпосередньо 31 грудня присвятіть день лише собі. Розслаблюючий процедури в салоні краси — найкращий спосіб підготуватися до новорічної ночі, що відбудеться.

До ваших послуг зручний пошук ресторанів Чернівців за районом міста та зручностями для відвідувачів:

Район Соборної площі

Ресторани  в центрі Чернівців

Ресторани на Кобилянській в Чернівцях

Ресторан на Русской в Черновцах

Ресторан на Сторожинецькій

Район Аеропорту

Детская комнатаДетские программы

Завтраки

Кальяны

Караоке

Загородный ресторан

Загородный ресторан

Круглосуточно

 

Similar Posts

Добавить комментарий