Читайте також: Ресторани Чернівців Новий рік 2022

Новий рік 2019 в Чернівцях – це, перш за все, гарний настрій та неповторна атмосфера чарівного свята, що приховує у собі солодке передчуття дива, очікування приємних емоцій та подарунків. Ще одна з приємностей передноворічного періоду – це святкові корпоративи.

Зазвичай у Чернівцях на новий рік, і 2019 точно не буде виключенням, організації, компанії та підприємства влаштовують для співробітників корпоративні вечірки. Для цього обираються ті чи інші заклади Чернівців чи області, які вже зараз готові надати свої пропозиції стосовно святкування.

Якщо стандартна програма новорічного корпоративу в Чернівецьких ресторанах на новий рік 2019 – це страви бенкетного меню, яскраво прикрашені до свята зали, у тому числі з тематичними фотозонами, жива музика для гостей, то розширені пропозиції закладів включають у себе сюрпризи для гостей, розваги та конкурси від ведучих, бармен-шоу, виступи артистів, професійну фотозйомку, участь у святі Діда Мороза та Снігуроньки, і їх ролі можуть виконувати як запрошені актори, так і, власне, ведучі свята – все залежить від ресторану, а також бюджету на корпоративне свято. Інші елементи розважальної програми також можуть мати місце – зазвичай, за побажанням гостей. Відповідно, від об’єму послуг, які надаються рестораном на новорічні корпоративи 2019 в Чернівцях, залежатиме і ціна за місце.

Зустріти саме новий рік 2019 в Чернівцях кожен може так, як йому забажається – вдома з другою половинкою,  з членами родини, в гостях, або ж навіть в ресторані – з друзями або найближчими людьми. Ресторани Чернівців також готують для своїх гостей цікаві пропозиції для святкування саме в новорічну ніч 2019, і вам буде необхідно обрати саме той варіант, який вас влаштовує найбільше – як по пропозиціям, так і по ціні.  Звісно ж, відсвяткувати можна і вдома – тим більше, що після свята не треба буде нікуди їхати або йти . Але й новий рік 2019 в Чернівцях в обраному вами закладі також має свої переваги – оскільки не буде потреби втомлюватись і проводити купу часу на кухні за приготуванням святкових страв та роздумами щодо того, як розважитись самим та розважити гостей, якщо ви святкуєте, наприклад, із друзями або у великому родинному колі. Все, що вам буде потрібно – гарно вбратись та дістатись до обраного вами святкування та, власне, насолоджуватись і відпочивати, оскільки решту за вас зробить персонал ресторану чи ресторанного комплексу.

Щодо підготовки до святкування нового року 2019 в Чернівцях, то цього разу на нас чекає рік Жовтої Земляної Свині – за східним календарем. Для того, аби вдало зустріти новий рік та задобрити символ року, у новорічну ніч варто бути вбраним у кольори, які імпонують свинці – це жовті, золотаві відтінки, природний зелений, а також кольори землі – темно-коричневий, брунатний, шоколадний. Для святкового столу варто відмовитись від страв зі свинини, надаючи перевагу іншим видам м’яса, рибі. В меню варто включити яблука, виноград, овочі та зелень, які будуть входити до складу гарячих та холодних закусок. Земляне поросятко буде не в захваті від міцних напоїв, а значить, що до святкового столу варто подавати шампанське та вина до вашого смаку, а також безалкогольні напої та коктейлі. Більш міцний алкоголь можливий, але в обмеженій кількості.

Бажаємо зустріти новий рік Земляної Свині 2019 в Чернівцях в оточенні найближчих вам людей, в чудовій атмосфері, аби це святкування подарувало безліч приємних емоцій та подарувало гарний старт для усього року!

Similar Posts

Добавить комментарий