Чому б вам не придивитися до весілля в ірландському стилі?

Як відомо, в Ірландії дуже багато дівчат мають руде волосся і величезна кількість веснянок. У них абсолютно інші традиції, ніж ті, які прийняті у слов’ян, проте вони стануть дуже цікавими й екстравагантними рішеннями, тим більше весілля в такому стилі підійде дівчині, яка по зовнішності схожа на ірландка, тобто має рудий колір волосся.

В Ірландії завжди було прийнято, що наречена святкує своє весілля в сукні синього або блакитного кольору, так як саме цей колір є символом чистоти і невинності дівчини. Безмежне море в душі кожної такої дівчини — ось що по-справжньому є символом будь-якого ірландського весілля.

Якщо говорити про сучасні весілля в Ірландії, то популярність придбали весілля в смарагдових кольорах, так як саме цей колір за стародавніми засадам вважається приносить удачу, яка молодятам не завадить.
Якщо говорити про спосіб нареченого в такий важливий день — ідеальним варіант буде смарагдовий костюм, але навіть цим правилом можна знехтувати, просто внісши в образ зелений галстук або бутоньєрку.
Ніжність ірландок завжди підкреслюють коси, які вони заплітаю і в повсякденному житті. Знаєте чому майже на всіх фотографіях, зроблений в Ірландії дівчата з дуже ніжними косичками, або ж з зачісками, які обов’язково містять цей елемент? Все це саме тому, що в Ірландії вважається, що така зачіска приносить справжнє жіноче щастя і привабливість кожній дівчині.

Невід’ємним доповненням до такого способу буде вінок, який буде зроблений з польових квітів і букетик нареченої в тому ж стилі. Живі квіти в образі нареченої майже завжди змушують повірити кожного присутнього, що він знаходиться в казці. Крім того, цей образ дає вам можливість відчути себе справжньою ельфійка, а не просто принцесою з діснеївського світу.

Небанальність образу і чарівна обстановки змусить всіх гостей запам’ятати це свято надовго/

Ресторани Чернівців пропонують різноманітні інтер’єри. Так, наприклад ресторан Гранд Аристорат Дубівці (Чернівці) — інтер’єр в даному закладі виконано в біло-золотій гамі. Високі стелі та святкові прикраси стануть вам у пргоді на вашоу весіллі.

Similar Posts

Добавить комментарий