Зараз в світі одним з найпопулярніших серіалів є серіал «Гра престолів». Чи думали ви колись про те, що ваше весілля повинно бути не таким як у всіх, і що саме це весілля повинно залишитися в пам’яті у всіх ваших родичів і найближчих друзів? Повірте, весілля в стилі Гри Престолів не тільки здивує всіх присутніх, а й занурить усіх гостей в ту саму атмосфери містики і середньовіччя.

Перед початком продумування свята, вам треба визначитися яким саме образам ви хотіли ви відповідати. Підберіть відповідні костюми поговоріть з вашим візажистом і перукарем про те, чи зможуть вони виконати ваші побажання на рахунок зачіски і макіяжу як у актриси з даного серіалу. У запрошень використовуйте шрифти як в заставці до серіалу для того, щоб гості могли одягнутися відповідне, а ще краще — вказати в запрошенні який буде дрес-код.

Що на рахунок ресторану? Містика, містика і ще раз містика! Ось що переважає в цьому серіалі. Після вибору образів, ви вже напевно переглянули всі сцени з їх участю. Ваше завдання — знайти те саме місце, в якому ви зможете відчути, що перебуваєте в казці. Як ви помітили, в Грі Престолів весілля проходять з особливими бенкетами, і ви можете влаштувати такий же бенкет собі! Замовте особливий посуд, особливі страви, які б нагадували б вам про те, що ви зараз в світі вогню та полум’я. Якщо ви є істинними фанатами даного серіалу — використовуйте весь арсенал, починаючи від арбалетів і закінчуючи хутряними плащами і поїздці на конях. Фотосесію у досвідченого фотографа ви можете провести навіть на зеленому тлі. Так у вас буде можливість не тільки отримати неймовірні емоції від весілля, а й стати справжніми зірками інтернету з вашими фото з драконами, які досвідчений фотограф зможе зробити на 100% реалістичними.

Гучні тости і екстравагантні ведучі, які «нишпорять». Веселі гості, одягнені в середньовічні шати і, неодмінно, весь шарм весілля запам’ятається абсолютно всім і дуже надовго.

Similar Posts

1 Comment

  1. Дякую вам за статтю!

Добавить комментарий