В ресторані Колвік оновлено інтер’єр! Відвідайте ресторан Колвік в Мамаївцях та оцініть неймовірну вишуканість, піднесений стиль та неймовірний настрій, створений у цьому закладі.

Вас здивують приємні ціни! Тел. 050 338-05-58

Смачні та красиві страви, ошатний оновлений інтер’єр, душевна атмосфера, що сприяє найкращому відпочинку, а також висококласне обслуговування — це все робить відпочинок в ресторані Колвік винятковим. Тут цінують кожного гостя і постійно працюють над тим, щоб всі були задоволені та неодмінно повернулись сюди за новими враженнями.

В оновленому інтер’єрі ресторану Колвік переважають світлі відтінки, кремові та золотаві кольори, витончені візерунки. Таке оздоблення приміщень допомагає створити невимушену атмосферу для відпочинку та водночас додати будь-якій вашій події святковості і піднесеності. В дизайні оновленого інтер’єру ресторану Колвік також — витончене драпірування, неймовірної краси квіткові композиції, приємні кольори та фактури, які пасують одне до одного та створюють цілковитий ансамбль.

Ресторан Колвік також пропонує оновлені та оригінальні фотозони до будь-якого вашого свята, які можуть будти оформлені відповідно до ваших смаків та побажань. Окремої уваги заслуговують оформлення солодких столів, кенді-барів та фуршетів, оскільки ресторан Колвік пропонує торти, інші солодощі власного виробництва. Гарно оформлена фуршетна зона — це не тільки дуже смачно, це ще й неймовірно красивий фон для ваших знімків та відео!

Ресторан Колвік радий вітати гостей в новому інтер’єрі і запрошує для організації веселих та водночас веселих свят. Ми організуємо бенкет найкращим чином, щоб ви отримали винятково позитивні емоції, відпочиваючи в ресторані Колвік! Приймаємо замовлення на весілля, ювілеї, дня нарождення, хрестини, випускні вечори, парубоцькі вечірки та дівич-вечори, корпоративні вечірки до будь-якого свята. Бенкети, створені в оновленому інтер’єрі ресторану Колвік, дарують вам відчуття неймовірного свята, а надзвичайно затишна атмосфера дозволяє розслабитись та отримувати задоволення від ресторанного відпочинку.

Ресторан Колвік вже довгий час працює для гостей, вкладаючи в святкові бенкети професійні вміння, багаторічний досвід, любов до своєї справи та повагу до кожного відвідувача. В результаті гості отримують не лише повноцінне свято в ресторані, а й душевну атмосферу, яка відчуватиметься у кожній маленькій деталі!

Телефон ресторану  Колвік: +38 050 338-05-58

Similar Posts

Добавить комментарий