Ресторан Колвік оновив інтер’єр, меню та запрошує на святкування! Корпоративи та новорічну ніч 2019 — варто відсвяткувати саме у ресторані Колвік!

 Контакти ресторану Колвік: тел. 050 338 05 58

На вас чекає смачне меню, страви від шеф-повара, зал вміщує до 250-300 гостей. Замовляйте святкування на новорічні корпоративи.

У грудні 2018 гретсоран Колвік готує для вас найсмачніше меню, цікаві розваги та конкурси, живу музику, яскраву та оригінальну фотозону. Вартість – від 500 грн з людини.

Ресторанний комплекс «Колвік» запрошує гостей провести новорічний корпоратив в чудовій атмосфері.

Тепла колірна гамма банкетного залу, розрахованого на 200 чоловік, налаштує гостей на позитив, а простір припаде до душі всім, хто любить порухатися. Дзеркала, картини, приглушене світло посприяють створенню новорічного антуражу.

Не може не порадувати гостей і спеціальна новорічна пропозиція. Вона включає в себе замовлення по кухні на 500 гривень. Гостям ресторану пропонується широкий асортимент холодних закусок, салатів і гарячого. Родзинка вечора — блюдо від шеф-кухаря на вибір відвідувачів.

Ресторан «Колвік» знаходиться в5 км від міста Чернівці у Мамайвцях. Замовити новорічний корпоратив можна по телефону 050 338 05 58.

Similar Posts

1 Comment

  1. Ресторан БОМБА! Фіалочка обжнюю тебе моя дорогенька! Всім рекомендую! Смачно, вишуканий ресторан

Добавить комментарий