Що тільки не роблять ресторатори, щоб залучити побільше гостей. Відкривають свої заклади то під землею, то під водою, то мало не в стратосфері. А антураж … Втім, судіть самі!

Dinner in the Sky
Якщо ви не боїтеся висоти, Dinner in the Sky стане для вас відмінним пригодою. Після того, як вас старанно пристебнули ременями до крісла, вас підніме в небо підйомний кран. У компанії є партнери в більш ніж 45 країнах, так що вибір, в якому саме небі опинитеся ви і ваша їжа, досить багатий. Просто переконайтеся, що ваша взуття щільно пристебнута; навряд чи вам буде приємно, якщо вона прилетить комусь в голову!
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

Ithaa (Атолл Аліф Даален, Мальдіви)
Розташований нижче рівня моря, Ithaa був одним з перших, створених під водою ресторанів. Він є частиною курорту Conrad Rangali Maldives Island. Гостям випадає рідкісна можливість повечеряти в тому, що здається величезним підводним повітряним міхуром, де навколо вас кружляють морські мешканці, а поруч з вами живе своїм бурхливим життям красивий кораловий риф.
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

Labassin Waterfall (Сан-Пабло, Філіппіни)
Як випливає з назви, ресторан пов’язаний з водоспадом. Так і є! Співробітники Labassin Waterfall в Сан-Пабло на Філіппінах не проситимуть вас надіти взуття перед входом. Насправді, вони, ймовірно, попросять вас її зняти. Ви ж не хочете намочити свої туфлі, вірно? Ви можете насолодитися обідом зі стрімким водоспадом всього в декількох футах від вашого столу, що проходить під вами і омиває ваші ноги.
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

Трохи відійдемо від дивних локацій і перейдемо до химерним інтер’єрів.

Ресторан-в’язниця острова Диявола (Острів Диявола, Китай)
Як виглядає обід в тюрмі? Сумнівний варіант для більшості, але якщо вам подобається ця ідея, загляньте в тюремний ресторан острова Диявола в Китаї. Спочатку ресторан був призначений для того, щоб налякати людей, щоб вони не стали злочинцями, але тепер він перетворився в щось більше. Коли ви приїдете, у вас візьмуть відбитки пальців, і ви зробите знімок зі своїм номером ув’язненого. Потім ви зможете пообідати в тюремній камері.
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

Alcatraz ER (Токіо, Японія)
Схоже, пристрасть до блатняка і іншим подібним сумнівним речам — штука міжнародна. І заразна. Не тільки китайці, а й японці вирішили порадувати своїх жителів рестораном в тюрмі. Та не просто в тюрмі, а в тюремній лікарні. Ресторан Alcatraz ER в Токіо виконаний в стилі тюремної лікарні, і це безперечно трохи моторошно і лякаюче. Їжа теж тематична: «людський кишечник» в меню, який, слава Богу, є довгі сосиски, викладені на тарілку із зображенням нирок.
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

Modern Toilet (Тайбей, Тайвань)
Мабуть, самий химерний ресторан в цьому списку — Modern Toilet в Тайбеї, Тайвань. Як випливає з назви, тема — це туалети. Ви будете сидіти на фарфоровому троні під час їжі, а ваші страви будуть приносити в унітазах або біде, а напої подавати в пісуарах. Чи не занадто апетитно, але забавно — якщо вам, звичайно, близький настільки вишуканий гумор.
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

O’Naturel (Париж, Франція)
Самий відвертий ресторан у світі. Паризька закусочна потрапила в заголовки газет, коли відкрила свої двері і оголосила про заборону на будь-який одяг. Власники наполягають на тому, що ресторан на 20 місць абсолютно гігієнічний, так як чохли на сидіння змінюються після кожного прийому їжі: фіксоване меню з трьох страв за 58 доларів, яке включає фуа-гра, омарів, равликів, баранину і гребінці. На додаток до табу на одяг заборонені мобільні телефони і фотоапарати, а також ексгібіціонізм і неповажне сексуальну поведінку.
найнезвичайніші ресторани світу незвичайні ресторани дивовижні ресторани

Бар HR Giger (Грюйєр, Швейцарія)
І, нарешті, саме вишукане, нехай і лякаюче заклад добірки. Цей популярний бар примикає до музею Х. Р. Гігера в Швейцарії. Гігер — швейцарський художник-сюрреаліст і скульптор, найбільш відомий в світі як художник-постановник, а по суті, творець легендарного Чужого і всієї естетичної складової світу зубастих прибульців і Інженерів. Єдине «але»: хоча це дійсно візуальний свято і, технічно, ви можете перекусити в барі, це насправді це бар, а не ресторан, так що на повноцінну трапезу не варто розраховувати.

Similar Posts

Добавить комментарий