Контакти: Чернівецька обл., с. Мамаївці, вул. Шевченка, 226
Тел. (095) 822-80-64, (050) 672-66-20, (098) 672-66-20

Ресторан М запрошує для організації святкових бенкетів для різноманітних святкувань. Просторий ресторан розрахований на 220 місць, тому тут можна відзначити найяскравіші події вашого життя будь-якого формату. Рестран М приймає замовлення для організації пишних та камерних весіль, сімейних свят, хрестин, днів народження та ювілеїв, корпоративних вечірок для будь-якого свята, а також випускних, дівоч-вечорів та парубоцьких вечірок. Працюємо цілодобово. Для вас — безкоштовна жива музика по четвергах, пятницях, суботах та неділях з 19:00 до 24:00. Запальні та надзвичай веселі танці до вашого святкового відпочинку гарантовані!

Меню ресторану М складається з запашних та неймовірной смачних страв буковинської домашньої кухні в поєднанні з європейською кухнею. Ва прийдуться до смаку апетитні поєднання смаків та ароматів, які вміло поєднують кухарі ресторану. Всі страви готуються виключно з свіжих та здорових продуктів, оскільки персонал ресторану турбується про гарне самопочуття та якісний відпочинок своїх гостей. Ми працюємо для вашого задоволення, щоб вам необмінно забажалось повертатись до нас знов і знов! Ціни на святкування досить демократичні, вартість бенкетного меню починається від 350 грн. з людини.

Пропонуємо організацію дуже красивих та різноманітних фуршетних столів під замовлення до ваших святкових подій. Також пропонуємо створення кенді-барів, також можливе встановлення шоколадного фонтану. На замовлення здійснюється святкове прикрашання залу, яке оригінально та стильно доповнить будь-яке ваше свято. В ресторані М пропонується популярна послуга для молодят — проведення виїздної церемонії реєстрації шлюбу.

Similar Posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *